Dziś jest wtorek, 21.08.2018, imieniny Joanny, Kazimiery
6° / 1018 hPa
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Kolejne interwencje OSP Malanów po piątkowej burzy

Kolejne interwencje OSP Malanów po piątkowej burzy

Kolejne interwencje OSP Malanów po piątkowej burzy

W dniu dzisiejszym tj. 12.08.17 tuż po godzinie 1:30 zostaliśmy zadysponowani do powalonych drzew w miejscowości Targówka, które całkowicie blokowały ulicę. Udaliśmy się na miejsce samochodem GBA marki STAR. Nasze działania polegały na usunięciu powalonych drzew za pomocą piły łańcuchowej.
Do kolejnego zdarzenia zostaliśmy zadysponowani około godziny 7:40 do miejscowości Miłaczewek do zerwanej plandeki, która zabezpieczała zerwany dach na budynku. Nasze działania polegały na wylaniu zalegającej wody oraz założeniu nowej plandeki. W działaniach brał również zastęp PSP z Turku.
Kolejnym zdarzeniem była uszkodzona plandeka na dachu budynku mieszkalnego, którą dzień wcześniej zabezpieczyliśmy częściowo uszkodzony dach. Zdarzenie miało miejsce w miejscowości Miłaczew. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu oraz uzupełnieniu konstrukcji dachu i założeniu nowej plandeki. Na miejscu pracowała również PSP z Turku.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności