Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Końcówka ubiegłego tygodnia była bardzo pracowita dla druhów naszej jednostki!

Końcówka ubiegłego tygodnia była bardzo pracowita dla druhów naszej jednostki!

Końcówka ubiegłego tygodnia była bardzo pracowita dla druhów naszej jednostki!

W czwartek, 24.05.2018 r. o godzinie 18:21 zostaliśmy zadysponowani do pożaru piwnicy w miejscowości Miłaczew. Do zdarzenia udaliśmy się zastępem GBA. Poza naszą jednostką w akcji udział brali strażacy z JRG PSP w Turku oraz druhowie z OSP Feliksów i OSP Grąbków.

25.05.2018 r. o godzinie 16:30 zostaliśmy zadysponowani zastępem GCBA do pożaru lasu w Czachulcu Starym. Spaleniu uległo około 5 arów poszycia leśnego. W akcji udział brały zastęp GBA z JRG PSP w Turku oraz OSP Skarżyn.

W sobotę, 26.05.2018 r. od godziny 16:00 druhowie naszej jednostki (zastęp SLRT) dbali o bezpieczeństwo osób biorących udział w Dniach Malanowa.

W niedzielę, 27.05.2018 r. również od godziny 16:00 nasi druhowie pomagali w zapewnieniu bezpieczeństwa osobom biorącym udział w Dniach Malanowa (zastępem SLRT).
Natomiast zastępem GBA udaliśmy się na pokaz Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej, z którego zostaliśmy przedysponowani do wypadku drogowego, który miał miejsce w Miłaczewie. W wyniku wypadku poszkodowana została jedna osoba. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Poza naszą jednostką w akcji udział brały 2 zastępy z JRG PSP w Turku oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja.
Wieczorem, o godzinie 19:00 zastępem GCBA udaliśmy się ponownie na zabezpieczenie Dni Malanowa oraz pokazu Fajerwerków.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności