Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » OSP Malanów zwycięzcą konkursu „Nasza wieś, naszą wspólną sprawą”!!!

OSP Malanów zwycięzcą konkursu „Nasza wieś, naszą wspólną sprawą”!!!

OSP Malanów zwycięzcą konkursu „Nasza wieś, naszą wspólną sprawą”!!!

Nasz projekt pod nazwą “Obchody 100-lecia OSP Malanów” uzyskał najwyższą ilość punktów w konkursie „Nasza wieś, naszą wspólną sprawą”. Dzięki zwycięstwu w konkursie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu otrzymaliśmy dotację w wysokości 10 tys. złotych. Konkurs „Nasza wieś, naszą wspólną” sprawą jest organizowany w ramach samorządowego programu Wielkopolska Odnowa Wsi. Do konkursu złożono 69 ofert, przy czym 13 nie spełniło wymogów formalnych. W budżecie województwa zabezpieczono 350 tys. złotych, co starczyło na dofinansowanie 38 najlepszych projektów. To chyba pierwszy przypadek, gdy projekt z powiatu tureckiego wygrywa konkurs w ramach Wielkopolskiej Odnowy Wsi. W ramach projektu przeprowadzimy zajęcia z naszą Młodzieżową Drużyną Pożarniczą i zakupione zostaną dla nich koszule galowe. Przygotujemy również monografie naszej jednostki, którą będziemy rozdawać podczas obchodów 100-lecia OSP Malanów, które odbędą się 16.09.2018 r. oraz przekażemy do szkół na terenie naszej gminy i Biblioteki Publicznej w Malanowie.

GK


Pozostałe aktualności