Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Pierwsze wyjazdy w 2018 roku

Pierwsze wyjazdy w 2018 roku

Pierwsze wyjazdy w 2018 roku

W czwartek 18.01.2018 r. zostaliśmy zadysponowani do dwóch zdarzeń.

Do pierwszego zdarzenia zostaliśmy zadysponowani około godziny 10:30 samochodem GCBA marki SCANIA. Zdarzenie dotyczyło pożaru samochodu w miejscowości Miłaczew. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu sytuacji, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia oraz przystąpiliśmy do gaszenia pojazdu.

Drugie zdarzenie miało miejsce w miejscowości Grąbków i dotyczyło samochodu ciężarowego, który częściowo znajdując się w rowie blokował jezdnię w obu kierunkach. Na akcję udaliśmy się samochodem GBA marki STAR. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz pomocy w wyciąganiu samochodu.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności