Dziś jest poniedziałek, 17.06.2019, imieniny Laury, Alberta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Pracowite popołudnie i noc z 23 na 24 października 2018 r.

Pracowite popołudnie i noc z 23 na 24 października 2018 r.

Pracowite popołudnie i noc z 23 na 24 października 2018 r.

Do pierwszego zdarzenia udaliśmy się około godziny 18:00. Dotyczyło ono usunięcia konaru drzewa blokującego drogę w miejscowości Targówka. Na miejsce udaliśmy się samochodem GBA marki STAR. Nasze działania polegały na usunięciu konaru z jezdni przy pomocy piły łańcuchowej.

Do kolejnego zdarzenia zostaliśmy zadysponowani około godziny 19.40 do miejscowości Skarżyn Kolonia, gdzie palił się opuszczony budynek gospodarczy . Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami: GBA marki STAR oraz GCBA marki SCANIA. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, podaniu dwóch prądów wody na palący się budynek. Oprócz naszej jednostki w akcji udział brały również OSP Skarżyn, po dwa zastępy z PSP Turek oraz OSP Kawęczyn, oraz trzy jednostki Policji.

Tuż po godzinie 24 zostaliśmy zadysponowani do usunięcia konaru blokującego pas ruchu na drodze W - 470. Na miejsce udaliśmy się samochodem GBA marki STAR. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, usunięciu zagrażającego konaru przy użyciu piły łańcuchowej oraz udrożnieniu ruchu.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności