Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Pracowite Święta OSP Malanów

Pracowite Święta OSP Malanów

Pracowite Święta OSP Malanów

Tegoroczne Święta były dla naszej jednostki bardzo pracowite. W dniu wczorajszym tj. 01.04.2018 r. zostaliśmy zadysponowani do dwóch zdarzeń.

Do pierwszego zdarzenia udaliśmy się około godziny 15.50. Dotyczyło ono wypadku drogowego w miejscowości Targówka, gdzie doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w samochodach oraz udzieleniu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy osobom poszkodowanym. Cała akcja trwała około trzech godzin, po czym wróciliśmy do bazy. Na miejscu zdarzenia pracowały również OSP Grąbków, JRG Turek, ZRM oraz funkcjonariusze Policji.

Kolejne zdarzenie miało miejsce w późnych godzinach nocnych, około godz. 23:00. Tym razem zostaliśmy zadysponowani do poszukiwania osoby zaginionej. Nasze działania polegały na doświetlaniu oraz na przeszukiwaniu terenu, gdzie prawdopodobnie mogła się znajdować zaginiona osoba. Po zakończeniu działań wróciliśmy do bazy. Na miejscu zdarzenia oprócz naszej jednostki działania prowadziły również zastępy OSP Feliksow, OSP Grąbków, JRG Turek oraz funkcjonariusze Policji.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności