Dziś jest poniedziałek, 17.06.2019, imieniny Laury, Alberta
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Tragiczny wypadek w Celestynach

Tragiczny wypadek w Celestynach

Tragiczny wypadek w Celestynach

W dniu wczorajszym, tj. 03.11.2018 około godziny 19.10 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego, który miał miejsce na drodze wojewódzkiej 470 w miejscowości Celestyny. Na miejsce udaliśmy się dwoma zastępami: GBA marki STAR oraz GCBA marki SCANIA.

Po dotarciu na miejsce zdarzenia i rozpoznaniu sytuacji, okazało się, że w zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe, w których łącznie podróżowało pięć osób. Nasze działania polegały na udzieleniu pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym oraz zabezpieczeniu miejsca zdarzenia.

Samochodem marki ford podróżowały dwie osoby, które zostały zabrane do szpitala. Natomiast wszystkie osoby podróżujące samochodem marki Hyundai poniosły śmierć na miejscu.

Oprócz naszej jednostki na miejscu pracowały cztery zastępy JRG Turek, zastęp OSP Kotwasice, trzy Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze z KPP w Turku.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności