Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Wypadek w Skarżynie

Wypadek w Skarżynie

Wypadek w Skarżynie

W dniu dzisiejszym tj. 09.03.18 około godziny 6:50 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego, do którego doszło w miejscowości Skarżyn Kolonia (gm. Malanow). Na miejsce zdarzenia udaliśmy się samochodem GBA marki STAR. Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu, zabezpieczyliśmy miejsce zdarzenia i wraz z ratownikami z PSP Turek udzieliliśmy pomocy osobie poszkodowanej oraz zneutralizowaliśmy wycieki z uszkodzonego samochodu. Jednostka ze Skarżyna po dojeździe na miejsce zabezpieczyła miejsce zdarzenia oraz odłączyła akumulator w samochodzie. Na miejscu zdarzenia znajdowały się PSP Turek, OSP Skarżyn, ZRM oraz Policja.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności