Dziś jest wtorek, 19.03.2019, imieniny Józefa, Bogdana
Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » OSP Malanów » Aktualności » Zbiórka krwi

Zbiórka krwi

Zbiórka krwi

Dzisiaj, tj. 23 lutego 2018r. już po raz drugi nasza jednostka we współpracy z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu zorganizowała zbiórkę krwi pod tytułem: „ Podaruj Życie, ODDAJ KREW!”. Zbiórka cieszyła się dużym zainteresowaniem. Oprócz zapisanych osób, krew oddały również osoby, które nie zdążyły się zapisać. Chęć oddania krwi wyraziło 60 osób, jednak z różnych przyczyn nie wszyscy mogli ją oddać. Ostatecznie krew oddały 44 osoby. Łączna suma zebranej krwi to 19,8 litra.
Prawie połowa, bo aż 20 osób oddających krew należy do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu naszej gminy. W zbiórce udział wzięło również dwoje strażaków z OSP Słodków.
Pragniemy podziękować wszystkim, którzy poświęcili swój czas aby wesprzeć akcje .
Chcielibyśmy również bardzo mocno podziękować osobom, które z różnych powodów nie mogły oddać krwi.
Dziękujemy także Centrum Kultury i Bibliotece Publicznej w Malanowie oraz Turek24.com.pl za wsparcie akcji.

AS


Galeria zdjęć


Pozostałe aktualności